"Sağlıklı Yapıların
 Güvenilir Kuruluşu"
 
 
KALİTEMİZ
 
 
DÖKÜMANLAR
 
 
HAZIR BETON ?
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

             ANASAYFA     HAKKIMIZDA     ÜRÜNLER      İLETİŞİM     RESİMLER 

 

 

 

 

DOKU HAZIR BETON A.Ş.


   Hazır Beton Üretimine, 2006 yılının Ağustos Ayında başlayan Doku Beton; Bugün Mamak İlçesi başta olmak üzere, Çankaya, Altındağ , Keçiören ilçelerinde hizmete devam etmektedir. Çalışmalardaki Başarılarımıza ulaşmanın sırrı; yılların birikimi olan tecrübemiz, iş ahlakı ve edinilen kalıcı dostluklar olarak tanımlayan, ilerdeki hedeflerimiz, Türk Ekonomisine; Kaliteli, ekonomik, uzun ömürlü yapılar bırakmak olduğunu ifade etmiştir.
   Doku  Beton ; 2006 yılında 120 m3/s kapasiteli 1 adet santrali  10 adet transmikser, 3 adet 37 m lik  pompadan oluşan ekipmanla hazır betonculuk faaliyetlerine başlamıştır. 2014 yılında 120 m3/s kapasiteli 2 adet beton santrali transmikser sayısını 28 e Pompa sayısını 5 e çıkararak faaliyetlerine devam etmektedir.
  
Kendisine İlkeli büyümeyi hedef olarak koyan DOKU BETON hedeflerine ulaşmanın verdiği gurur ile, Müşterilerimize uygun hizmet vermeye devam ediyor...
 
   Kuruluşumuzdan bu yana kendi ailemiz gibi gördüğümüz, dostlarımız, müşterilerimiz ve gelişmemize katkıda bulunan fikirlerinize şükranlarımızı sunarız.
                                   Saygılarımızla...
                                      DOKU BETON  A.Ş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres 
AKŞEMSEDDİN MAH. DOĞUKENT CAD. NO: 274/1  MAMAK / ANKARA
Telefon (0312) 453 29 00
Fax (0312) 453 29 00
E-Posta  info@dokubeton.com